Działka komercyjna
Dobrzewino, pomorskie
- 589 000 zł
- 1 531 m²
- 384,72 zł/m²
Adam Sztych
Skontaktuj się
Działka komercyjna
Dobrzewino, pomorskie
zaktualizowane:
16 maja 2026
Działka komercyjna
Zaktualizowane: 16 maja 2026
589 000 zł 1 531 m² 384,72 zł/m²
prostokątMedia:
gaz, prąd, woda, kanalizacjaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 589 000 zł (384,72 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: usługowa, 1 531 m²
- kształt: prostokąt; długość: 55m; szerokość: 28m; teren płaski, pusta
- dojazd drogą utwardzoną, działka ogrodzona
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja
- Źródło: biuro nieruchomości: Bocian Nieruchomości, zaktualizowane: 16.05.2026
- numer ogłoszenia: BU141553
Lokalizacja
- Adres: Dobrzewino, Szemud, wejherowski, pomorskie
- Otoczenie: las, jezioro
Opis nieruchomości
Uzbrojona działka usługowa z kanalizacją! Dobrzewino!
LOKALIZACJA:
Dobrzewino jest miejscowością położoną na wysokości Sopotu, z której z łatwością można dojechać do centrum Gdańska, jak i Gdyni samochodem w zaledwie 20 min. Dodatkowo bezpośrednią komunikację z Gdynią zapewnia ZTM w Gdyni (linia 191 i 638). Jest to miejscowość mocno rozwijająca się, z dużą ilością nowych osiedli domów jednorodzinnych. (...)