Działka budowlana, ul. Wejherowska
Wejherowska, Dobrzewino, pomorskie
- 399 000 zł
- 1 009 m²
- 395,44 zł/m²
Paweł Pleczyński
Skontaktuj się
Działka budowlana, ul. Wejherowska
Wejherowska, Dobrzewino, pomorskie
zaktualizowane:
30 kwietnia 2026
Działka budowlana, ul. Wejherowska
Zaktualizowane: 30 kwietnia 2026
399 000 zł 1 009 m² 395,44 zł/m²
-Media:
prąd, woda, kanalizacjaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 399 000 zł (395,44 zł/m²)
- Forma własności: własność
- Działka: budowlana, 1 009 m²
- teren płaski, pusta
- działka nieogrodzona
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, kanalizacja (działka uzbrojona)
- Źródło: biuro nieruchomości: INVILLA NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 30.04.2026
- numer ogłoszenia: IN952369
Lokalizacja
- Adres: Wejherowska, Dobrzewino, Szemud, wejherowski, pomorskie
Opis nieruchomości
INVILLA to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem.
Działka budowlana przy lesie - Dobrzewino, ul. Wejherowska
Lokalizacja:
Nieruchomość położona jest w spokojnej i zielonej miejscowości Dobrzewino, przy ul. Wejherowskiej, na terenie gmina Szemud. (...)
606 142...
606 142 342